EMG Test Mięśni

Kliknij aby powiększyć.

Test zrównoważenie sił okluzji

Kliknij aby powiększyć.

Aqualizer™ T.E.N.S. Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów

Kliknij aby powiększyć.

Dental TMJ/Occlusion

Aqualizer™ nie jest kolejną odmianą szyny. To nowa jakość w leczeniu bólów skroniowo-żuchwowych - pozwala leczyć pacjenta szybko i precyzyjnie, ograniczając do minimum cenny czas potrzebny dotąd na diagnozę i leczenie a także ogromnie zwiększa wygodę pacjenta.

Aqualizer™ to niepowtarzalne rozwiązanie. Rewolucyjność płynnej zasady działania pozwala ciału na samodzielne odnalezienie równowagi i funkcjonalności ustroju. Aqualizer™ oparty jest na zawartym wewnątrz szyny płynie automatycznie eliminującym brak równowagi okluzyjnej powodujący bolesne objawy. System ten działa poprzez umożliwienie mięśniom pacjenta odnalezienie najwygodniejszej pozycji okluzji. Dzięki temu nie ma już mowy o niepewności przy ustawianiu właściwego zgryzu. To niespotykany dotąd postęp w tej dziedzinie.

Nie tracimy już cennego czasu na diagnozowanie pacjenta. Po prostu wyjmujemy Aqualizer™ z opakowania i wkładamy go do jamy ustnej. Aqualizer™ natychmiast rozpocznie leczenie i pozwoli znaleźć ciału doskonałą równowagę okluzyjną! Bez wycisków, bez pracy w laboratorium, bez czasochłonnych dopasowań! To naprawdę "ekspresowa szyna."

do góry

Czemu Aqualizer™ działa tak skutecznie i szybko:

Rewolucyjne płynne działanie Aqualizera™ to klucz do jego niesamowitej skuteczności. Odblokowuje mięśnie i pozwala im swobodnie ustawić się w idealnej okluzji, w jednej chwili uśmierzając napięcie. To same mięśnie poprawiają wywołującą ból niewłaściwą okluzję żuchwową - dokładnie, naturalnie i całościowo - we wszystkich trzech płaszczyznach. Ból ustępuje wtedy bardzo szybko - pacjenci czują się lepiej w przeciągu paru minut! To wielki krok na przód!

do góry

Diagnoza źródeł bólu skroniowo-żuchwowego (TMD) rozpoczyna się natychmiast, bez konieczności wyłączania mięśni:

Najpierw używamy Aqualizera™ by sprawdzić czy jego działanie nie usuwa objawów - czy nie ustąpią one w chwili odzyskania optymalnej okluzji. Jeśli Aqualizer™ powoduje zanik bólu, wskazane jest leczenie okluzyjne. Należy wtedy wybrać dany plan leczenia (szynę, równoważenie, ortodoncję), który będzie najlepszym rozwiązaniem.

Natomiast brak poprawy w kwestii objawów w przeciągu maksymalnie 48 godzin wskazuje na to, że objawy są pochodzenia organicznego, a nie funkcjonalnego, co stanowi przeciwwskazanie do leczenia okluzyjnego. Należy zastosować w takim razie dalsze metody diagnostyczne. To diagnostyczne zastosowanie Aqualizera™ jest wyjątkowo cenne.

do góry

Aqualizer™ upraszcza diagnostykę i leczenie bólu skroniowo-żuchwowego TMD:

Najpierw należy użyć Aqualizera™ by zapoznać się z korzyściami płynącymi z ustawienia idealnej okluzji. Wtedy, gdy Aqualizer™ uśmierzył już ból, należy wybrać najlepsze leczenie okluzyjne - to najbardziej odpowiednie dla danego przypadku. Pozwalając Aqualizerowi™ na pokazanie nam jaka jest najbardziej zrównoważona okluzja, możemy zaprojektować odpowiednią szynę, której okluzja koreluje się z pracą mięśni, zgodnie ze wskazaniami Aqualizera™.

Dodatkowo, Aqualizer™ może być noszony tymczasowo jako szyna uśmierzająca ból, np. w nocy, lub w tych okresach w ciągu dnia, gdy pacjent narażony jest na stres lub ból. Aqualizer™ można wymienić na nowy, gdy utraci on swój płyn. Aqualizer™ nie może być noszony dłużej niż 8 godzin w ciągu jednej doby (24 godz.). .

Tymczasowa, doraźna szyna:

Aqualizer™, który po wyjęciu z opakowania jest gotowy do natychmiastowego użycia, wkłada się do jamy ustnej w ciągu paru sekund. Poduszki wypełnione płynem powodują, że Aqualizer™ sam dopasuje się do kształtu uzębienia/jamy ustnej. Ciepło ciała pacjenta ukształtuje materiał z którego stworzono Aqualizer™ tak, by w ciągu paru minut dostosował się do kształtu jamy ustnej. Zaoszczędzicie czas i pieniądze - pacjent tymczasem natychmiast poczuje większy komfort. Nie ma mowy o czasochłonnym robieniu wycisków czy pracy w laboratorium.

do góry

Uproszczone robienie wycisków

do góry

Całkowicie nowatorskie zasady pokażą ci gdzie szukać równowagi okluzyjnej:

Ponieważ ilość płynu i pionowa wytrzymałość Aqualizera™ zmniejszają się z każdym zastosowaniem, to pokazuje on automatycznie i bardzo dokładnie gdzie należy równoważyć okluzję. Woskowy wskaźnik okluzji lub gęsty papier artykulatorowy/zgryzadłowy precyzyjnie zaznaczy miejsca przedwczesnego przemieszczenia. Aqualizer™ pomoże ci w równoważeniu krok po kroku.

Aqualizer™ jest artykułem jednorazowym. Po utracie płynu i wyeliminowaniu zakłóceń jakie wykazał zużyty Aqualizer™, po prostu należy go wyrzucić do śmieci. W niektórych przypadkach może zaistnieć potrzeba użycia kolejnego Aqualizera™ by znaleźć i wyeliminować najdrobniejsze zakłócenia, które mogą się kryć za tymi już usuniętymi. Równoważenie zgryzu staje się po raz pierwszy tak klarowne!

do góry

Aqualizer™ potrafi:

do góry

Wybierając w swojej praktyce Aqualizer™:

Zwiększone zadowolenie klientów pomoże ci rozwinąć swoją praktykę i pomnoży zyski - jedno opakowanie może zwiększyć twój zysk o tysiące złotych! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Aqualizerze™, prosimy zgłoś się do nas już teraz!
Aqualizer™ jest objęty pełną gwarancją.

do góry