Aqualizer™ Ultra

Aqualizer™ Ultra to nowa, udoskonalona wersja Aqualizera™ zaprojektowana by zwiększyć wygodę dla dziąseł i poprawić utrzymanie korekt. Używać przy jamach ustnych przeciętnych rozmiarów. To nasz bestseller.

Aqualizer™ Mini

Aqualizer™ Mini to nowa udoskonalona wersja szyny z mniejszymi poduszkami i mniejszym rozmiarem łuku. Dla dzieci i dorosłych z mniejszym rozmiarem jamy ustnej.

Aqualizer™ Classic

Aqualizer™ Classic to nasz pierwszy produkt – pierwsza szyna z poduszkami równoważącymi wypełnionymi płynem. Głębokie V z przodu podrażniało niektórych pacjentów, stąd nasz kolejny produkt Ultra. Ponieważ niektórzy pacjenci nadal wolą stosować Classic, ciągle go produkujemy.

Czym różni się Aqualizer™ od innych szyn?

Aqualizer™ to rewolucyjny system wodny całkowicie odmienny od innych dostępnych na rynku. Podczas gdy większość szyn po prostu zapobiega szczękościskowi i wymaga domyślania się jaka będzie optymalna okluzja, Aqualizer™ pozwala zapomnieć o domysłach i daje ciału samodzielnie dostosować pozycję żuchwy i znaleźć równowagę.

Aqualizer™ opracowano w oparciu o fizyczne prawo zwane prawem Pascala, co oznacza, że zagryzając Aqualizer™, równomiernie rozmieszczamy płyn wzdłuż całego uzębienia. Aqualizer™ nie opiera się na domysłach, pozwala ciału znaleźć naturalną równowagę i funkcjonalność.

Nasze ciała dążą do równowagi funkcjonalnej – z Aqualizerem™ odnajdziemy ją natychmiast:

Aqualizer™ to najdokładniejsze i najskuteczniejsze dostępne na rynku narzędzie diagnostyczne.

Aqualizer™ pozwala ciału na znalezienie równowagi funkcjonalnej poprzez odblokowanie zaburzenia, w którym się ciało znalazło, co czyni zeń nieocenione urządzenie dla wszystkich, którzy cierpią na zaburzenia skroniowo-żuchwowe. Aqualizer™ już przy pierwszym zagryzieniu pozwala na odzyskanie idealnego zgryzu – szyny przygotowane z tego wycisku są ogromnie skuteczne, przewidywalne i wymagają znacząco mniej poprawek, prowadząc do cennych oszczędności czasu spędzanego przez pacjenta na krześle dentystycznym.

do góry

Czemu Aqualizer™?

Aqualizer™ to unikalny system wodny:

Większa skuteczność przy:

Szybkie uśmierzenie bólu to korzyść najbardziej doceniana przez pacjentów (ponad milion). Profesjonaliści bez wahań i szerokim gestem polecają Aqualizer™ wszystkim pacjentom skarżącym się na bóle głowy, szyi czy barków. Jako tymczasowy środek uśmierzający ból, Aqualizer™ skutecznie usunie bóle neuro-mięśniowe pochodzenia okluzyjnego.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółówych informacji.

do góry